X4OAC15A
AC OUTPUT MODULE 3A
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
X4OAC15A
X4OAC15A Hakkında
X4OAC15A, Sensata Technologies – Crydom tarafından üretilen G/Ö röle modülüdür. AC çıkış modülü olarak tasarlanmış bu komponent, 15VDC giriş voltajı ile 3A çıkış kapasitesine sahiptir. Çıkış voltajı aralığı 24~280VAC'dir. Cihaz 20mA giriş akımı ile çalışır ve turn-on/turn-off zamanı her biri 1/2 siklus olarak belirlenmiştir. Hold down screw, fuse ve status LED(s) özelliklerini içermektedir. Siyah renkli X4 stil tasarımı ile endüstriyel otomasyon, kontrol sistemleri ve elektrik dağıtım uygulamalarında kullanılabilir. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Color Black
Current - Input 20 mA
Current - Output 3A
Features Hold Down Screw, Fused, Status LED(s)
Part Status Obsolete
Style X4
Turn Off Time 1/2 Cycle
Turn On Time 1/2 Cycle
Type AC Output Module
Voltage - Input 15VDC
Voltage - Output 24 ~ 280VAC