WNSC2D06650TJ
SILICON CARBIDE SCHOTTKY DIODE
Paket/Kılıf
4-VDFN Exposed Pad
Seri / Aile Numarası
WNSC2D06650TJ
WNSC2D06650TJ Hakkında
WNSC2D06650TJ, WeEn Semiconductors tarafından üretilen Silicon Carbide (SiC) Schottky diyottur. 650V ters gerilim kapasitesine ve 6A ortalama doğrultulmuş akıma sahiptir. Forward voltajı 6A akımda maksimum 1.7V'tur. Sıfır reverse recovery time (trr = 0 ns) ile hızlı anahtarlama özellikleri sunar. 4-VDFN (5-DFN 8x8) surface mount pakette sunulan bu bileşen, 175°C'ye kadar işletme sıcaklığında çalışabilir. Düşük ters kaçak akımı (30 µA @ 650V) ile yüksek gerilim güç dönüştürme uygulamalarında, PFC devreleri, AC/DC konvertörleri ve endüstriyel anahtarlama güç kaynakları gibi sistemlerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 198pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 6A
Current - Reverse Leakage @ Vr 30 µA @ 650 V
Diode Type Silicon Carbide Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 175°C
Package / Case 4-VDFN Exposed Pad
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 0 ns
Speed No Recovery Time > 500mA (Io)
Supplier Device Package 5-DFN (8x8)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 650 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.7 V @ 6 A