WND60P16WQ
STANDARD POWER DIODE
Paket/Kılıf
TO-247-2
Seri / Aile Numarası
WND60P16WQ
WND60P16WQ Hakkında
WND60P16WQ, WeEn Semiconductors tarafından üretilen 60A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip standart güç diyotudur. 1600V maksimum ters voltaj derecesiyle yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. TO-247-2 paketinde sunulan bu bileşen, endüstriyel doğrultma devrelerinde, güç kaynakları, invertör ve welding sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 60A akımda maksimum 1.12V forward voltajı, 1600V ters voltajda 50µA ters sızıntı akımı ve -55°C ile 150°C arasında çalışma kapasitesi ile güvenilir performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 60A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 µA @ 1600 V
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-2
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.12 V @ 60 A