WMS7170100S
IC DGTL POT 100KOHM 100TAP 8SOIC
Paket/Kılıf
8-SOIC
Seri / Aile Numarası
WMS7170100S
WMS7170100S Hakkında
WMS7170100S, Nuvoton Technology tarafından üretilen 100kΩ dijital potansiyometredir. Up/Down kontrol arayüzü (U/D, INC, CS) ile 100 tap pozisyonuna sahip bu bileşen, non-volatile bellek kullanarak ayarları kalıcı olarak saklayabilir. Surface mount 8-SOIC paketinde sunulan komponent, 2.7V-5.5V besleme geriliminde çalışır ve -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında kullanılabilir. Linear taper karakteristiği ve 80Ω tipik wiper direnci ile voltaj bölücü, ses seviyesi kontrolü, analog sinyal ayarlaması ve kalibre edilebilir analog devreler gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 300ppm/°C sıcaklık katsayısına sahiptir. Şu anda obsolete durumdadır.
Memory Type Non-Volatile
Mounting Type Surface Mount
Number of Circuits 1
Number of Taps 100
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) 80
Supplier Device Package 8-SOIC
Taper Linear
Temperature Coefficient (Typ) 300ppm/°C
Tolerance ±20%
Voltage - Supply 2.7V ~ 5.5V