WING-AIR4-868
868MHZ WING AIRFLOW SENSOR 0-4
Seri / Aile Numarası
WING-AIR4-868
WING-AIR4-868 Hakkında
WING-AIR4-868, RLE Technologies tarafından üretilen 868MHz frekansında çalışan wireless akış sensörüdür. Bu hava akışı sensörü, 0 ile 4 m/s arasındaki hava akış hızlarını ölçmek için tasarlanmıştır. 3.6V giriş voltajıyla çalışan sensör, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında güvenilir performans sunar. Doğrudan hava akışı ölçümleri gerektiren HVAC sistemleri, klima uygulamaları, hava kalitesi monitörizasyonu ve çevre kontrol sistemlerinde kullanılır. Active durumda olması, güncel ürün desteği ve tedarik edilebilirliğini garantilemektedir.
Flow Sensor Type Air
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Part Status Active
Sensing Range 0 ~ 4 m/s
Voltage - Input 3.6V