WBR80-250A
CAP ALUM 80UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR80-250A
WBR80-250A Hakkında
WBR80-250A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 80µF kapasiteli, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montajlı, Through Hole paketlemesi ile tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi sunar. ESR değeri 120Hz'de 3.1Ohm, ripple akım toleransı 120Hz'de 200mA ve 100kHz'de 260mA'dir. Kapasitans toleransı -10% ile +100% arasında değişmektedir. Genel endüstriyel, tüketici elektronikleri ve güç kaynağı uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 80 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 3.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 250 V