WBR500-16A
CAP ALUM 500UF 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR500-16A
WBR500-16A Hakkında
WBR500-16A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 500µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yoluyla bağlanır. 120Hz'de 1.1Ω ESR değerine sahip olup, yüksek frekansta 310.5mA ripple akım kapasitesine ve düşük frekansta 270mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verilir. Gücü düşüren uygulamalar, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanımlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.1Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 310.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +150%
Voltage - Rated 16 V