WBR50-250A
CAP ALUM 50UF 250V AXIAL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
WBR50-250A
WBR50-250A Hakkında
WBR50-250A, WEC üretimi 50 µF kapasitansına ve 250 V voltaj derecelemesine sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole konektörlü bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve 2000 saat ömür garantisi sunar. 5 Ohm ESR değeri ile düşük direnç özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 140 mA, 100 kHz'de 182 mA ripple akımı kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç devresi filtrelemesi, görüntü düzeltme ve sinyal işleme gibi işlevlerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 182 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 250 V