WBR40-250A
CAP ALUM 40UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR40-250A
WBR40-250A Hakkında
WBR40-250A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 40 µF kapasitansa ve 250 V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can paket tipi ile sunulan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 6.3Ohm ESR değeri, 2000 saat ömür garantisi (85°C sıcaklıkta) ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığı ile endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında güç kaynakları, filtreler ve zaman sabitleme devrelerinde uygulanabilir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 40 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.3Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 162.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 250 V