WBR4-350A
CAP ALUM 4UF 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR4-350A
WBR4-350A Hakkında
WBR4-350A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 4 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile tasarlanmış olup, axial montaj tipine ve kutulu kasa (can) paketlemeye sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 51 Ohm ESR değerine ve -10%/+100% toleransa sahiptir. Düşük frekansta 36 mA, yüksek frekansta (100 kHz) 46.8 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 51Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 46.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 350 V