WBR4-250A
CAP ALUM 4UF 250V AXIAL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
WBR4-250A
WBR4-250A Hakkında
WBR4-250A, WEC tarafından üretilen 4 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250 V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, axial kasa tipi ile Through Hole monte edilir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ESR değeri 120Hz'de 64Ω olup, 100kHz'de 45.5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve darbe bastırma uygulamalarında kullanılır. -10% / +100% tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 4 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 45.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 250 V