WBR2000-25A
CAP ALUM 2000UF 25V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
WBR2000-25A
WBR2000-25A Hakkında
WBR2000-25A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 2000µF kapasitansına ve 25V nominal voltaja sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) kullanıma uygun ve genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ESR değeri 120Hz'de 230mOhm olan bu kondansatör, 100kHz'de 828mA ripple akım kapasitesine sahiptir. 2000 saat @ 85°C ömür garantisi ile güç kaynakları, filtre uygulamaları ve sinyal devrelerinde kullanılır. -10%, +150% tolerans aralığında üretilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 2000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 230mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 828 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 720 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +150%
Voltage - Rated 25 V