WBR20-350A
CAP ALUM 20UF 350V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR20-350A
WBR20-350A Hakkında
WBR20-350A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 20 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial, Can paket tipi ile through-hole montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 120 Hz'de 10Ohm ESR değeri ile düşük seri direnci sağlar. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 117 mA, 120 Hz'de 90 mA olarak belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtre ve sinyal işleme devreleri gibi genel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 20 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 10Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 117 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 350 V