WBR16-450A
CAP ALUM 16UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR16-450A
WBR16-450A Hakkında
WBR16-450A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 16µF kapasitanslı, 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipi gövdesi ile through-hole montaj uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür sağlar. 120 Hz'de 12.5Ohm ESR değerine sahiptir. 100 kHz'de 109.2 mA ve 120 Hz'de 84 mA ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 16 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 109.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 84 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V