WBR16-250A
CAP ALUM 16UF 250V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR16-250A
WBR16-250A Hakkında
WBR16-250A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 16 µF kapasiteli, 250V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 2000 saat ömür süresine (85°C'de) sahiptir. 16Ω ESR değeri ile 120 Hz'de çalışmaya uygun olup, 84.5 mA ripple akım kapasitesine (100 kHz'de) sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılan polar bir komponenttir. -10% ile +100% tolerans aralığında üretilir.
Applications General Purpose
Capacitance 16 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 84.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 250 V