WBR16-150A
CAP ALUM 16UF 150V AXIAL
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
WBR16-150A
WBR16-150A Hakkında
WBR16-150A, WEC tarafından üretilen 16 µF kapasiteli, 150 V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. 19.5 Ohm ESR değeri ve 2000 saatlik ömrü (-40°C ~ 85°C işletme sıcaklığında) genel amaçlı uygulamalarda güvenilir çalışma sağlar. 45 mA (120 Hz) ve 54 mA (100 kHz) ripple akım kapasitelerine sahiptir. Anahtarlanmış güç kaynakları, filtre devreleri, zaman sabitleme uygulamaları ve analog elektron devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 16 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19.5Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 54 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 45 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +100%
Voltage - Rated 150 V