WBR10-50A
CAP ALUM 10UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
WBR10-50A
WBR10-50A Hakkında
WBR10-50A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10 µF kapasiteli, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 2000 saatlik ömre (85°C'de) sahiptir. 39Ohm ESR değeri ile 120Hz'de, 23mA ripple current kapasitesi 100kHz'de sağlanmaktadır. Polar yapısı ve -10%, +150% toleransı ile uygun fiyatlı filtre ve bypass uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 20 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +150%
Voltage - Rated 50 V