WBR10-25A
CAP ALUM 10UF 25V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
WBR10-25A
WBR10-25A Hakkında
WBR10-25A, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı, 25V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial Through Hole montaj tipi ile tasarlanmış bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. ESR değeri 48Ohm @ 120Hz olup, 18 mA @ 120 Hz ve 20.7 mA @ 100 kHz ripple akım değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -10%, +150% tolerans aralığında sunulmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 48Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 20.7 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 18 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +150%
Voltage - Rated 25 V