VZH100M1CTR-0406S
CAP ALUM 10UF 20% 16V SMD
Üretici
SURGE
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
VZH100M1CTR
VZH100M1CTR-0406S Hakkında
VZH100M1CTR-0406S, SURGE tarafından üretilen 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim değeri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Surface mount (SMD) paketinde sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. 1.35 Ohm empedansı ile 10 kHz'de 80 mA ve 120 Hz'de 56 mA ripple akımına dayanır. ±20% toleransı olan bu bileşen, güç kaynakları, filtre devreleri, sinyal işleme ve düşük frekanslı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Impedance 1.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - SMD
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 80 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 56 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V