VUJ471M1VTR-1616S
CAP ALUM 470UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
VUJ471M1VTR
VUJ471M1VTR-1616S Hakkında
VUJ471M1VTR-1616S, SURGE tarafından üretilen 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış bu SMD tipi kondansatör, yüksek frekans uygulamalarında 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan komponentin 1000 saat ömrü 150°C'de garantilenmiştir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyali düzeltme işlemlerinde kullanılır. Surface mount teknolojisi ile PCB'ye doğrudan entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V