VUJ102M1VTR-1821S
CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD
Seri / Aile Numarası
VUJ102M1VTR
VUJ102M1VTR-1821S Hakkında
VUJ102M1VTR-1821S, SURGE tarafından üretilen 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilime sahip bu surface mount kondansatörü, -55°C ile 150°C arasında çalışabilmektedir. 150°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% toleransa sahip kondansatör, 100 kHz'de 1A ripple akımını tolere edebilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses ekipmanları ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur. Radyal kutulu SMD paket formatında sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V