VUJ101M1HTR-1313S
CAP ALUM 100UF 20% 50V SMD
Seri / Aile Numarası
VUJ101M1HTR
VUJ101M1HTR-1313S Hakkında
VUJ101M1HTR-1313S, SURGE tarafından üretilen surface mount alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitans ve 50V rated voltage özelliğine sahip olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. SMD radial can paketi içinde sunulan komponent, 100 kHz frekansında 420 mA ripple current kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 420 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V