VTS40100CT-E3/45
DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO220
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VTS40100CT
VTS40100CT-E3/45 Hakkında
VTS40100CT-E3/45, Vishay tarafından üretilen 100V Schottky diyot dizi bileşenidir. TO-220-3 paketinde sunulan bu komponent, ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içermektedir. 20A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan bileşen, 730mV maksimum ileri gerilime (20A'de) ve 100V'ta 1mA ters kaçak akımına sahiptir. Hızlı iyileşme karakteristiğine (≤500ns) sahip Schottky diyotları, güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler, invertör devreleri ve güç elektronik uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +150°C arasında çalışmaya uygun olan bu diyot dizisi, yüksek akım kapasiteli uygulamalarda verimli doğrultma sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 730 mV @ 20 A