VT60M45C-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 45V TO220
Seri / Aile Numarası
VT60M45C
VT60M45C-M3/4W Hakkında
VT60M45C-M3/4W, Vishay tarafından üretilen TO-220 paketinde Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda iki diyotu içerir ve diode başına 30A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Maksimum 45V ters gerilim değerine kadar çalışabilir ve 30A akımda 680mV ileri gerilim düşümü gösterir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olup, -40°C ile 175°C arasında çalışır. Güç kaynakları, inverterler, güç dönüştürücüler ve diğer güç elektroniği uygulamalarında iyileştirme diyotu veya serbest diyot olarak kullanılır. Through hole montajı ile PCB'ye sabit monte edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 450 µA @ 100 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220AB
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 680 mV @ 30 A