VT40L45PW-M3/4W
DIODE SCHOTTKY 45V 20A TMBS
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-3P-3 Full Pack
Seri / Aile Numarası
VT40L45PW
VT40L45PW-M3/4W Hakkında
VT40L45PW-M3/4W, Vishay tarafından üretilen 45V 20A kapasiteli Schottky diyot dizisidir. 1 Pair Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanmış bu komponent, TO-3P-3 Full Pack paket tipiyle through-hole montajına uygundur. 570 mV forward voltage değeri ile düşük enerji kaybı sağlayan diyot, fast recovery özelliğine (≤500ns) sahiptir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen VT40L45PW, güç kaynakları, inverter devreler, AC/DC konverterler ve RF amplifikatörler gibi yüksek akım uygulamalarında kullanılır. 5 mA reverse leakage akımı ile arka yöne çalışmada minimum kaçak akımı gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 20A
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 mA @ 45 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case TO-3P-3 Full Pack
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-3PW
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 20 A