VSSB7L45-M3/5BT
DIODE SCHOTTKY 45V 3.8A DO214AA
Paket/Kılıf
DO-214AA
Seri / Aile Numarası
VSSB7L45
VSSB7L45-M3/5BT Hakkında
VSSB7L45-M3/5BT, Vishay tarafından üretilen Surface Mount Schottky diyotudur. 45V maksimum reverse voltajında 3.8A ortalama doğrultulmuş akımı işleyebilir. Fast recovery özelliği ile 500ns'den düşük switch zamanlarında çalışır. Maksimum forward voltajı 430mV olup 3.5A akımda ölçülmüştür. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. DO-214AA (SMB) kare montaj paketi ile güç kaynakları, anahtarlama regülatörleri ve yüksek frekanslı uygulamalarında kullanılır. Düşük kapasitansa (1068pF @ 4V) ve minimum reverse leakage akımına (1.6mA @ 45V) sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1068pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 3.8A (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.6 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case DO-214AA, SMB
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package DO-214AA (SMB)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 430 mV @ 3.5 A