VSS8D3M15HM3/I
3A, 150V, SLIMSMAW TRENCH SKY
Seri / Aile Numarası
VSS8D3M15HM3
VSS8D3M15HM3/I Hakkında
VSS8D3M15HM3/I, Vishay tarafından üretilen 3A kapasiteli Schottky doğrultucu diyottur. 150V ters voltaj desteği ve 760mV forward voltaj özelliğine sahip bu bileşen, fast recovery karakteristiği ile 500ns'den kısa çalışma süresine sahiptir. DO-221AC (SMA Flat Leads) yüzey montaj paketi ile kullanılan bu diyot, -40°C ile 175°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir. Güç kaynakları, AC/DC konverterler, anahtarlamalı güç devreleri ve yüksek frekans uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. 180µA ters sızıntı akımı ve 190pF kapasitans değerleri kontrollü elektrik tasarımları için gerekli parametreleri sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 190pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.9A
Current - Reverse Leakage @ Vr 180 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimSMAW (DO-221AD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 1.5 A