VSS8D3M15HM3/H
3A, 150V, SLIMSMAW TRENCH SKY
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
DO-221AC
Seri / Aile Numarası
VSS8D3M15HM3
VSS8D3M15HM3/H Hakkında
VSS8D3M15HM3/H, Vishay tarafından üretilen 3A 150V Schottky doğrultucu diyottur. Fast recovery karakteristiğine sahip bu bileşen, 150V geriye doğru gerilim kapasitesine ve 760mV maksimum ileri gerilime sahiptir. DO-221AC (SMA Flat Leads) yüzey montaj paketinde sunulan diyot, düşük kapasitans değeri (190pF @ 4V) ve hızlı anahtarlama özellikleriyle güç kaynakları, anahtarlamalı regülatörler (SMPS), invertörler ve yüksek hızlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 175°C arasında çalışabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 190pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 1.9A
Current - Reverse Leakage @ Vr 180 µA @ 150 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C
Package / Case DO-221AC, SMA Flat Leads
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SlimSMAW (DO-221AD)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 150 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 760 mV @ 1.5 A