VSKJ320-04
DIODE MODULE 400V 320A MAGNAPAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
3-MAGN-A-PAK™
Seri / Aile Numarası
VSKJ320
VSKJ320-04 Hakkında
VSKJ320-04, Vishay tarafından üretilen 400V 320A kapasiteli doğrultma diyot modülüdür. Magnapak kasa içinde 1 çift common anode konfigürasyonunda tasarlanmış standart recovery tipinde bir diyot modülüdür. Ortalama doğrultulmuş akım (Io) başına diyot 320A, maksimum ters voltaj 400V, ters kaçak akım 400V'de 50mA'dir. Chassis mount montaj tipi ile sabit kuruluma uygun olan bu komponent, standart recovery hızına (>500ns, >200mA Io) sahiptir. Endüstriyel güç dönüştürme uygulamaları, AC/DC konvertörleri ve yüksek akımlı doğrultma devrelerinde kullanılmaktadır. Bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete status).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 320A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 mA @ 400 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case 3-MAGN-A-PAK™
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V