VSKD600-08
DIODE MODULE 800V 600A MAGNAPAK
Seri / Aile Numarası
VSKD600-08
VSKD600-08 Hakkında
VSKD600-08, Vishay tarafından üretilen 800V/600A rated yüksek akım doğrulttucu diyot modülüdür. Magnapak kasa tipi ile chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. 1 pair seri bağlı diyot konfigürasyonu ile çalışan komponent, standart hızda kurtarma (>500ns) özelliğine sahiptir. Maksimum forward voltajı 1800A akımda 1.24V olarak belirtilmiştir. 50mA ters sızıntı akımı ile 800V DC reverse voltaj dayanımına sahip olan modül, yüksek akım doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, kaynak makinaları ve endüstriyel dönüştürücülerde kullanılır. Komponentin üretimi durdurulmuş (obsolete) olup, yerine yeni ürünler tercih edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 600A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 mA @ 800 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.24 V @ 1800 A