VSKD320-16
DIODE MODULE 1.6KV 320A MAGNAPAK
Seri / Aile Numarası
VSKD320-16
VSKD320-16 Hakkında
VSKD320-16, Vishay tarafından üretilen yüksek akım doğrultma diyodu modülüdür. 1600V DC reverse voltajına ve 320A ortalama doğrultulmuş akıma kapasite olan bu bileşen, seri bağlı diyot çiftinden oluşmaktadır. MAGNAPAK kasa tipi ile yüksek güç uygulamalarında chassis montajı için tasarlanmıştır. Standart hızda çalışan bu diyot, 500ns'den daha uzun iyileşme süresine ve 50mA maksimum geri sızıntı akımına sahiptir. Endüstriyel güç dönüştürme, kaynak makineleri, enerji kaynakları ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanıma uygundur. Bileşen şu anda üretim dışıdır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 320A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 mA @ 1600 V
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V