VSKD320-08
DIODE MODULE 800V 320A MAGNAPAK
Seri / Aile Numarası
VSKD320
VSKD320-08 Hakkında
VSKD320-08, Vishay tarafından üretilen 800V/320A kapasiteli bir doğrulttucu diyot modülüdür. MAGNAPAK kasa tipi ile Chassis Mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 1 çift seri bağlantı konfigürasyonunda sunulan bu standart kurtarma hızlı diyot, endüstriyel güç uygulamalarında AC/DC dönüştürme işlevini gerçekleştirir. Ortalama doğrultulmuş akımı diode başına 320A, maksimum ters iletkenim ise 800V'ta 50mA'dir. >500ns standard kurtarma hızı ile uygulanır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 320A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 mA @ 800 V
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 800 V