VSB15L45-M3/73
DIODE SCHOTTKY 45V 7A P600
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
VSB15L45
VSB15L45-M3/73 Hakkında
VSB15L45-M3/73, Vishay tarafından üretilen 45V/7A kapasiteli Schottky doğrultucusu diyotudur. Through Hole montajlı P600 paket türündeki bu komponentin maksimum DC reverse voltajı 45V, forward voltajı 570mV@15A'dir. -40°C ile 150°C arasında çalışabilen diyot, 7A ortalama doğrultulanmış akıma sahiptir. Fast recovery karakteristiğine (≤500ns) sahip olması, onu switching uygulamalarında ve güç kaynağı devrelerinde kullanışlı kılmaktadır. 4mA@45V ters sızıntı akımı ve 1430pF@4V kapasitanslı özelikleriyle, enerji dönüşüm ve doğrultma işlemlerinde tercih edilir. Ürün Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 1430pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 7A
Current - Reverse Leakage @ Vr 4 mA @ 45 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case P600, Axial
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package P600
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 570 mV @ 15 A