VS-VSKJ91/10
DIODE GEN PURP 1KV 50A ADDAPAK
Seri / Aile Numarası
VS-VSKJ91
VS-VSKJ91/10 Hakkında
VS-VSKJ91/10, Vishay tarafından üretilen 1000V doğrultma diyodudur. Common Anode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu komponent, 50A ortalama doğrultulmuş akımda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Chassis Mount tipinde ADD-A-PAK paketinde sunulan cihaz, ters yönde 10mA sızıntı akımı ile -40°C ile +150°C arasında çalışır. Standard recovery tipi olup >500ns hızına sahiptir. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları ve AC/DC dönüştürücülerde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 50A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1000 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V