VS-VSKJ56/10
DIODE GEN PURP 1KV 30A ADDAPAK
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
ADD-A-PAK (3)
Seri / Aile Numarası
VS-VSKJ56
VS-VSKJ56/10 Hakkında
VS-VSKJ56/10, Vishay tarafından üretilen 1KV 30A kapasiteli genel amaçlı doğrultma diyotu dizisidir. Common Anode konfigürasyonda tasarlanan bu bileşen, ADD-A-PAK chassis mount pakette sunulmaktadır. 1000V DC ters voltaj daya çıkması ve 30A ortalama doğrultulu akım kapasitesi ile güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma devrelerinde kullanılır. Standard recovery karakteristiğine sahip olan diyot, -40°C ile +150°C işletme sıcaklık aralığında çalışır. 1000V'ta 10mA ters sızıntı akımı ile yüksek güvenilirlik sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1000 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V