VS-VSKJ320-16PBF
DIODE 1.6KV 160A MAGN-A-PAK
Paket/Kılıf
3-MAGN-A-PAK™
Seri / Aile Numarası
VS-VSKJ320
VS-VSKJ320-16PBF Hakkında
VS-VSKJ320-16PBF, Vishay tarafından üretilen 1.6kV/160A rated yüksek akım doğrultucu diyot dizisidir. Common anode konfigürasyonda iki diyot içeren bu komponent, Magn-A-Pak paketinde sunan chassis mount tipi bir çözümdür. 160A ortalama doğrultulu akım kapasitesi ve 1600V DC reverse voltage rating'i ile ağır endüstriyel uygulamalara uygundur. -40°C ile +150°C arasında çalışabilen bu diyot, standart recovery karakteristiğine sahip olup 50mA reverse leakage akımı ile yüksek verimlilik sunmaktadır. Güç kaynakları, invertörler ve ağır yük uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 160A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case 3-MAGN-A-PAK™
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V