VS-VSKE270-20
DIODE GEN PURP 2KV 270A MAGNAPAK
Paket/Kılıf
3-MAGN-A-PAK™
Seri / Aile Numarası
VS-VSKE270
VS-VSKE270-20 Hakkında
VS-VSKE270-20, Vishay tarafından üretilen 2000V ters voltaj kapasiteli, 270A ortalama doğrultulmuş akım değerine sahip genel amaçlı bir güç doğrultucu diyotudur. MAGN-A-PAK® kasa tipinde chassis monte edilen bu komponent, standart kurtarma özelliğine (>500ns, >200mA) sahiptir. Yüksek akım ve voltaj değerleriyle güç kaynakları, inverter devreleri, elektrik motoru sürücüleri ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır. Ürün üretim aşaması sona ermiş olup, envanter stoklarından tedarik edilebilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 270A
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case 3-MAGN-A-PAK™
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 2000 V