VS-VSKE270-04PBF
DIODE GP 400V 270A MAGNAPAK
Paket/Kılıf
3-MAGN-A-PAK™
Seri / Aile Numarası
VS-VSKE270
VS-VSKE270-04PBF Hakkında
VS-VSKE270-04PBF, Vishay tarafından üretilen 400V DC ters voltaj ile çalışan 270A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip standard recovery doğrultucu diyotudur. MAGNAPAK® kasa tipinde chassis mount uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 150°C arasında junction sıcaklık aralığında güvenilir çalışma sunar. Düşük reverse leakage akımı (50mA @ 400V) ve >500ns recovery time özellikleriyle güç düzeltme, endüstriyel kontrol sistemleri ve AC/DC güç kaynakları gibi yüksek akım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 270A
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 mA @ 400 V
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case 3-MAGN-A-PAK™
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 400 V