VS-VSKE250-12
DIODE GP 1.2KV 250A MAGNAPAK
Paket/Kılıf
3-MAGN-A-PAK™
Seri / Aile Numarası
VS-VSKE250-12
VS-VSKE250-12 Hakkında
VS-VSKE250-12, Vishay tarafından üretilen 1.2KV ters voltaj ve 250A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip standart doğrultma diyotudur. Chassis mount tipi montajla tasarlanan bu bileşen, 3-MAGN-A-PAK™ kasa tipi kullanır. Standard recovery karakteristiğine sahip olan diyot (>500ns, >200mA Io koşullarında), yüksek akım uygulamalarında güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel doğrultma devrelerinde kullanılır. Ürün üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 250A
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Package / Case 3-MAGN-A-PAK™
Part Status Obsolete
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V