VS-VSKD71/10
DIODE GEN PURP 1KV 40A ADDAPAK
Seri / Aile Numarası
VS-VSKD71
VS-VSKD71/10 Hakkında
VS-VSKD71/10, Vishay tarafından üretilen genel amaçlı doğrultma diyodudur. 1 kV ters gerilim derecelendirilmesi ve diode başına 40A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesi ile güç elektronikleri uygulamalarında kullanılır. Common cathode konfigürasyonunda 1 çift diyot içeren bu komponent, Chassis Mount montajı için tasarlanmıştır. ADD-A-PAK (3) paketlemesi ile kompakt kurulum sağlar. -40°C ile 150°C arasında junction sıcaklığında çalışır. 10 mA ters akım özelliği (1000V'da) ve >500ns standart recovery time'ı elektrik güç kaynakları, inverterler ve AC/DC dönüştürücü devrelerinde uygulanmasına uygun hale getirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1000 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V