VS-VSKD236/16PBF
DIODE GEN 1.6KV 115A INTAPAK
Paket/Kılıf
3-MAGN-A-PAK™
Seri / Aile Numarası
VS-VSKD236
VS-VSKD236/16PBF Hakkında
VS-VSKD236/16PBF, Vishay tarafından üretilen 1.6kV 115A kapasiteli standart hızlı doğrultucu diyot dizisidir. 1 çift Common Cathode konfigürasyonunda tasarlanan bu bileşen, MAGN-A-PAK® kasa tipi ile chassis montajı için uygun şekilde paketlenmiştir. -40°C ile 150°C sıcaklık aralığında çalışabilen ve 20mA @ 1600V ters akım özelliğine sahip bu diyot, endüstriyel güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler, kaynak makineleri ve yüksek akımlı doğrultma uygulamalarında kullanılır. Standard Recovery >500ns özellikleriyle 200mA ve üzeri akımlarda kararlı performans sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 115A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1600 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case 3-MAGN-A-PAK™
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package MAGN-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1600 V