VS-VSKD196/12PBF
DIODE GEN 1.2KV 97.5A INTAPAK
Paket/Kılıf
INT-A-Pak
Seri / Aile Numarası
VS-VSKD196
VS-VSKD196/12PBF Hakkında
VS-VSKD196/12PBF, Vishay tarafından üretilen 1.2kV reverse voltage derecelendirilmiş yüksek akım doğrultma diyot dizisidir. Ortalama doğrultulmuş akımı diyot başına 97.5A olan bu komponent, 1 çift common cathode konfigürasyonunda tasarlanmıştır. INT-A-Pak kasa tipi ile şasi montajı için uygundur. -40°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. Standard recovery hızına (>500ns) ve 20mA @ 1200V reverse leakage karakteristiğine göre belirtilmiştir. Endüstriyel güç kaynakları, konvertörler ve yüksek akım uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 97.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1200 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case INT-A-Pak
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package INT-A-Pak
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1200 V