VS-VSKD166/14PBF
DIODE GEN 1.4KV 82.5A INTAPAK
Paket/Kılıf
INT-A-Pak
Seri / Aile Numarası
VS-VSKD166
VS-VSKD166/14PBF Hakkında
VS-VSKD166/14PBF, Vishay tarafından üretilen 1.4kV ters gerilim kapasitesine sahip standart doğrultma diyotudur. INT-A-Pak kasa türüne sahip ve chassis mount montajına uygun bu komponent, 82.5A ortalama doğrultulmuş akım sağlar. Diode Configuration olarak 1 Pair Common Cathode yapısında tasarlanmış olup, -40°C ile +150°C arasında çalışabilmektedir. 20mA ters sızıntı akımı özellikleri ile güç kaynağı devreleri, endüstriyel doğrultma uygulamaları ve yüksek gerilim doğrultma sistemlerinde kullanılır. Standard recovery diyot karakteristiği ile 500ns üzeri recovery time sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 82.5A
Current - Reverse Leakage @ Vr 20 mA @ 1400 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case INT-A-Pak
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package INT-A-Pak
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1400 V