VS-VSKCS408/060
DIODE SCHOTTKY 60V 200A ADDAPAK
Seri / Aile Numarası
VS-VSKCS408
VS-VSKCS408/060 Hakkında
Vishay VS-VSKCS408/060, 60V ters gerilim ile çalışan 200A ortalama doğrultulmuş akıma sahip Schottky diyot dizisidir. ADD-A-PAK kasa tipi ile şasi montajı için tasarlanmış olan bu komponent, seri bağlı 1 çift diyot konfigürasyonuna sahiptir. 740 mV maksimum iletkende gerilim düşümü ile düşük ısı kaybı sağlar. -55°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. Hızlı iyileşme zamanı (≤500ns) ile anahtarlama devrelerinde, güç kaynakları, inverter uygulamalarında ve yüksek akım doğrultma işlemlerinde kullanılır. 2.2 mA @ 60V ters kaçak akımı ile minimal kaçak akımı karakteristiği gösterir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200A
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.2 mA @ 60 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 740 mV @ 200 A