VS-VSKCS203/100
DIODE SCHOTTKY 100V 100A ADDAPAK
Seri / Aile Numarası
VS-VSKCS203
VS-VSKCS203/100 Hakkında
VS-VSKCS203/100, Vishay tarafından üretilen 100V/100A kapasiteli Schottky doğrultma diyotu dizisidir. ADD-A-PAK paketinde serili çift diyot konfigürasyonuna sahip olan bu komponent, hızlı recovery özelliğine (≤500ns) ve düşük forward voltage değerine (990mV @ 100A) sahiptir. Chassis mount tipinde tasarlanmış olan bileşen, -55°C ile 150°C arasında güvenilir çalışır. Yüksek akım uygulamalarında doğrultma ve güç kaynağı devreleri başta olmak üzere, anahtarlama güç kaynakları (SMPS), invertör ve DC-DC dönüştürücülerde kullanılır. 3mA @ 100V ters sızıntı akımı ile stabilite sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 100A
Current - Reverse Leakage @ Vr 3 mA @ 100 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Schottky
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 990 mV @ 100 A