VS-VSKC71/10
DIODE GEN PURP 1KV 40A ADDAPAK
Seri / Aile Numarası
VS-VSKC71
VS-VSKC71/10 Hakkında
VS-VSKC71/10, Vishay tarafından üretilen 1kV 40A genel amaçlı doğrultucu diyot dizisidir. ADD-A-PAK paket tipi ile chassis mount uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. 1 çift seri bağlantı konfigürasyonu ile çalışan bu standart recovery diyot, 1000V ters voltaj kapasitesine sahiptir. Ters kaçak akımı 1000V'da maksimum 10mA'dir. -40°C ile 150°C arasında çalışan bu bileşen, güç kaynakları, endüstriyel kontrolörler, tesisat ve lehimleme ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır. 500ns üzerinde recovery süresi ile 200mA'nin üzerinde ortalama doğrultulmuş akım başarabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 40A
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 mA @ 1000 V
Diode Configuration 1 Pair Series Connection
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 150°C
Package / Case ADD-A-PAK (3)
Part Status Active
Speed Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ADD-A-PAK®
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 1000 V