VS-UFB200FA60P
DIODE GEN PURP 600V 126A SOT227
Seri / Aile Numarası
VS-UFB200FA60P
VS-UFB200FA60P Hakkında
VS-UFB200FA60P, Vishay tarafından üretilen 600V Fast Recovery Diyottur. İki bağımsız diyot içeren bu bileşen, 126A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. SOT-227 miniBLOC kasada chassis mount olarak yapılmış olan bu diyot, 108ns reverse recovery time ile hızlı anahtarlama uygulamalarına uygundur. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir, maksimum 1.78V forward voltage @ 100A'de ve 100µA leakage current @ 600V'de çalışır. Güç kaynakları, UPS sistemleri, şarj edici devreler ve endüstriyel doğrultma uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 126A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 108 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.78 V @ 100 A