VS-UFB120FA60P
DIODE GEN PURP 600V 65A SOT227
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
SOT-227-4
Seri / Aile Numarası
VS-UFB120FA60P
VS-UFB120FA60P Hakkında
VS-UFB120FA60P, Vishay tarafından üretilen 600V 65A kapasiteli genel amaçlı fast recovery diyot dizisidir. SOT-227 miniBLOC paketinde iki bağımsız diyot içeren bu komponent, chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 104 ns reverse recovery time ve 1.8V forward voltage (60A'de) özellikleriyle AC/DC güç kaynakları, invertör devreleri, UPS sistemleri ve endüstriyel düzeltici uygulamalarında kullanılır. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. 100µA@600V reverse leakage karakteristiğine sahiptir. Bileşen üretim dışı (obsolete) konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 65A
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 µA @ 600 V
Diode Configuration 2 Independent
Diode Type Standard
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case SOT-227-4, miniBLOC
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 104 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package SOT-227
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.8 V @ 60 A