VS-STPS30L60CWPBF
DIODE ARRAY SCHOTTKY 60V TO247AC
Paket/Kılıf
TO-247-3
Seri / Aile Numarası
VS-STPS30L60C
VS-STPS30L60CWPBF Hakkında
VS-STPS30L60CWPBF, Vishay tarafından üretilen TO-247-3 paketinde single pair common cathode konfigürasyonunda Schottky diyot dizisidir. 60V reverse voltage ile çalışan bu bileşen, 15A ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine ve 480µA ters sızıntı akımına sahiptir. Forward voltajı 30A'da maksimum 800mV olan diyot, hızlı recovery karakteristiğine (≤500ns, >200mA) ve -55°C ile +150°C arasında işletme sıcaklığı aralığına sahiptir. Through hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, güç kaynakları, AC/DC dönüştürücüler ve doğrultma uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün üretiminden kaldırılmıştır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 480 µA @ 60 V
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-247-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-247AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 800 mV @ 30 A