VS-STPS30L30CT-N3
DIODE SCHOTTKY 30V 15A TO220AB
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-3
Seri / Aile Numarası
VS-STPS30L30CT
VS-STPS30L30CT-N3 Hakkında
VS-STPS30L30CT-N3, Vishay tarafından üretilen 30V 15A kapasiteli Schottky doğrultucu diyotudür. TO-220-3 paketinde sunulan bu bileşen, 460 mV ileri gerilim düşüşü ile düşük ısıl kayıplar sağlar. Fast Recovery tipi olup 500ns ve daha hızlı anahtarlama karakteristiğine sahiptir. Ortak katot konfigürasyonundaki diod çiftinden oluşan bu komponent, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +150°C arasında çalışan bileşen, endüstriyel ve ticari uygulamalar için uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 15A
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.5 mA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 150°C
Package / Case TO-220-3
Part Status Obsolete
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package TO-220-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 460 mV @ 15 A